O nas

Dom położony jest na rogu ulic: Sportowej i Tropinka, w samym sercu Białowieży. Wokół budynku od północy i wschodu rosną stare, dostojne zielenią jabłonie, zaś od południa niezwykle kolorowe, zachwycające pięknem kwiaty. Od strony zachodniej wita gości rosnąca tuż przy wejściu na posesję wiekowa, pełna majestatu wierzba płacząca.

Domek jest wolnostojący, zupełnie niezależny. Jego powierzchnia użytkowa wynosi około 150 m2, powierzchnia działki natomiast, na której jest usytuowany wynosi 850 m2.

Działalność agroturystyczną prowadzimy od roku 2007. Wnętrze domku jest całkowicie odnowione, a jego wyposażenie nowe. Bogactwo drewnianych elementów, kominek obłożony piaskowcem, naścienny wieszak z poroża jelenia, oryginalne szkice związane z tematyką Puszczy Białowieskiej, oraz przepiękna panorama krajobrazu skraju rezerwatu ścisłego Białowieskiego Parku Narodowego stwarzają niezwykle ciepły i kameralny nastrój.

Do środka wchodzimy przez niewielką werandę do przestronnego salonu kominkowego, w którym to można się w pełni zrelaksować przy książce lub telewizji bądź spędzić wolne chwile na rozmowach z przyjaciółmi. W budynku ponadto znajduje się pralka oraz dobrze wyposażony aneks kuchenny pozwalający na przygotowywanie posiłków we własnym zakresie. Z salonem głównym bezpośrednio połączone są 3 pokoje dwuosobowe z oddzielną łazienką każdy. Na poddaszu znajdują się kolejne 2 dwuosobowe pokoje wyposażone w łazienki.

W ogrodzie usytuowana jest niewielka, zadaszona wiata jako miejsce do biesiadowania i grillowania. Obok wiaty znajduje się kamienny krąg przeznaczony na ognisko. W otaczającym sadzie znajduje się ponadto mnóstwo zacienionych miejsc gdzie można się zrelaksować i ochłodzić w upalne dni.